Other

Upíří deníky v České republice!

12. června 2011 v 16:59 | Adul.
Dnes tady nebudu,ale rozhodla jsem se přidat tuto skoro novinku.Každý už určitě víte,že i v ČR se budou vysílat Upíří deníky.A ano,říká se to už hodně dlouho,ale já jsem vám sehnala důkazy.Tedy sehnali je adminé nebo spíše adminka z internetové stránky www.vampire-diaries.cz .Tam uvádí,že již letos se na televizi Nova měli právě TVD dávat.Celý (krátký) článek si můžete přečíst zde.A pokud tomu stále nevěříte,koukněte na video z Voyo.cz - "Volejte Novu".Je ze dne 15.1.2011 a tam se jedna slečna ptá,jestli je budou dávat.Moderátorka odpověděla,že letos. :)) No máme se na co těšit. Video se vám zobrazí,když kliknete na ikonku → přetočte to na čas 24:45 - je to přímo ten dotaz.Bye Adul. :))
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM! (platný odkaz na můj blog)
Dalo mi to docela práci,tak to prosím respektujte. :))

Animace na přání pro : Elvisův Rudolf =P a Annie*

2. června 2011 v 19:29 | Adul.
Tak tady mám ty animace z videa.Doufám,že se vám líbí. :) Jinak se omlouvám za svou neaktivitu,která asi přijde o víkendu,ale možná se tu zastavím a přidám ty avatary. Zatím papa :)) Adul.

P.s. : Omlouvám se za změnu velikosti animací,ale chtěla jsem,aby byla v co nejlepší kvalitě,ale stejně tam ty "ďublíky" jsou... Snad mě chápete. :D

Pro : Elvisův Rudolf =P


Uveď zdroj s odkazem na mojí stránku! - By Adul.

Pro : Annie*


Uveď zdroj s odkazem na mojí stránku! - By Adul.
 
 

Reklama