Avatars

Avatars : Wedding no.1

25. června 2011 v 14:19 | Adul.
Dneska asi jediné,co přidám.Dvoje avatary na téma Svatba.Jsou nepoužitelné,ale mě se líbí. :D Užívejte víkendu. ;) Papa Adul.

nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul.

Avatars with Emma Watson no.1

23. června 2011 v 16:40 | Adul.
Jednoduché avatary s Emmou Watson.Jsou z MTV Movie Adwards 2011.Velice jednoduché,ale docela se mi líbí. :)) Jinak dneska už jdu z blogu.Mějte se a já se asi po neděli ozvu. Papa Adul. :)

Kopírujte pouze se zdrojem. :)

Avatars with Miley Cyrus no.2

21. června 2011 v 18:09 | Adul.
PŘEDNASTAVENO!!
Jsem nemocná!

Opět další jednoduché avatary,ale docela se mi líbí.Hlavně ten první. :))

Kopíruj pouze s ikonkou ! → musí odkazovat na můj blog
(Za ikonku děkuji Monice)

Avatars with Selena Gomez no.3

20. června 2011 v 19:09 | Adul.
PŘEDNASTAVENO!!
Jsem nemocná!

Mám tady pro vás 2 velice jednoduché avatary se Selenou Gomez.Všimla jsem si,že je oblíbené na avatarech takové to "světlo",tak jsem je s ním také udělala. Jsou to avatary udělané z novějších fotek. :))

Kopíruj pouze s ikonkou ! → musí odkazovat na můj blog
(Za ikonku děkuji Monice)

Avatars with Selena Gomez no.2

11. června 2011 v 19:59 | Adul.
Dneska mě to na blogu baví,takže sem ještě přidávám tyto nové avatary se Selenou.Moc se mi líbí. :)) Je to z fotek k písni Who Says. Začala jsem dělat opět nový styl a jsem s ním spokojená.Začínám se pomalu,ale jistě zlepšovat. :D Jsou čtyři.Takže ani moc,ale ani málo. :)) Tak papa. :))Kopíruj pouze s ikonkou ! → musí odkazovat na můj blog
(Za ikonku děkuji Monice)

Avatars with Selena Gomez no.1

4. června 2011 v 13:19 | Adul.
Dobré odpoledne.Jak jsem vám slíbila,že vám sem dám ty avatary..No,tak tady je máte.Začala jsem dělat opět trošku jiný styl. :)) Snad se vám líbí.Já jsem s nimy tedy total spokojená.Miluji tento její shoot.Zamilovala jsem se do něj. :D♥♥ Láá lááá ... Jsem opět mimo.. :D Ale komu to vadí,že? :D Tak já jdu.Zítra možná jedeme k vodě.. :D Jako super.Bude to asi jako led,ale co no..Snad neumrznu... :D Tak páápááá Adul.

P.s. : Ten první a poslední♥♥....
Kopíruj pouze s ikonkou ! → musí odkazovat na můj blog
(Za ikonku děkuji Monice)

One avatar with Anne Hathaway no.#1

26. května 2011 v 17:59 | Adul.
Tak tady je ta jedna chudinka. :D Ale co.Docela se mi i líbí.Byly i horší avatary. :D Jinak pro dnešek se loučím.Nevím,jestli něco přidám o víkendu,ale asi jo.Tak papa Adul. ;)
♫ ♪
Pokud chcete vědět,jak se vydařil výlet na Pražský hrad,tak klikněte zde. :)

Two avatars with Miley Cyrus no.#1

24. května 2011 v 15:49 | Adul.
Přeji dobré odpoledne.Dneska jsem si po dlouhé době zasedla k mému grafickému programu a vytvořila dva jednoduché avatary s Miley Cyrus.Tento styl dělání avatarů jsem objevila na jednom blogu a moc se mi zalíbil.Tak jsem do toho použila ty nové fotky s Mils a "woa la"!Avatary byly na světě.Líbí se mi,že nejsou přeplácané efekty a že na nich nejsou takové ty "zbytečnosti". :) Snad se i vám líbí.
Kopíruj pouze se zdrojem!
 
 

Reklama