Animations

Animace se Selenou Gomez - Falling Down

25. června 2011 v 15:39 | Adul.
Je z mého bývalého blogu o Seleně. (je tam na konci můj podpis - ale já už na tom blogu nejsem,takže dejte jako zdroj tento blog) Moc se mi líbí.Dala mi hodně práce,protože je tam stráášně moc fotek a je taky kvůli tomu pěkně dlouhá :D Jinak dneska se s váma loučím a v pondělí nebo prostě příští týden se vám ozvu. :) Papa Adul.
nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul. (musí to být odkaz)

Animace : Pravá blondýnka 1. no.1

24. června 2011 v 14:19 | Adul.
Ahoj.Tak se vám ozývám docela brzo.Nějak mě to teď k blogu táhne,takže jsem se rozhodla něco i sem přidat.Jsou to animace z filmu Pravá blondýnka 1. . Docela se mi ty animace líbí,i ten film je super. :)) Úplně si vybavuji ty scény. :D Snad se i vám líbí. :)


nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul.

Mix of animations no.1

14. června 2011 v 12:59 | Adul.
Zdarec bobci.Tak se vám ozývám po pondělku.Školu teď prostě už odflukuji,ale učit se pořád musím.Abych si to ještě ke koci nezhoršila.Ale co vám budu povídat,už mě to tam nebaví. :D Ani mojí kamarádku no prostě.Škola teď už nebaví nikoho. :D Už myslím jenom na dovču,na koukání v bazénu a řece,na cestování na kole (to si na 100% rozbiju hubu, i když se mi to zatím nestalo :D "ťuk ťuk" - abych něco nezakřikla :D) no prostě na tyto prázdniny se maximálně těším. ....

Jinak dneska jsme psali 2 písemky.Jednu z matiky a jednu z přírodopisu.Oboje bych mohla mít tak do dvojky.Což je celkem super.Jinak žádný novinky u mě nejsou. :))

A teď k těm animacím.Je to strašná kvalita no.Nevíte někdo,jak se dají ty "ťuplíky" odstanit? - normálně to sice ty obrázky screenuju a ta kvalita je v HQ,ale když je dám potom do Photo Scapu,tak si mi takto zhorší.No nic no. :)) Kdybyste někdo věděl,tak mi sem napište.Jinak se mi docela i líbí.Jedna je s Ashley Tisdale z HSM 3 a ty ostatní dvě jsou z HM ve filmu.Tak snad se vám líbí. :))

Zítra tu nebudu,jedu k doktorce do Prahy,takže se vám ozvu asi až v pátek. Ve čtvrtek je totiž ve škole odpoledka.Tak papa Adul. :))

♥♥
♥♥
Kopíruj pouze s ikonkou ! → musí odkazovat na můj blog
(Za ikonku děkuji Monice)

Links - co se na blogu děje :)
» ....
 
 

Reklama