Červenec 2011

The End ♥

4. července 2011 v 10:59 | Adul. |  Diary
Nechce se mi to tu rozebírat.Je mi to velice líto,ale blog teď pro mě není.A příště to udělám takto.Budu se minimálně 14 dní rozhodovat,jestli mám nový blog založit,protože toto je jeden z dalších blogů,který mám jenom 2 měsíce.Ale tento blog byl pro mě něčím vyjímečným.Pozanala jsem opět skvělé lidi (Affs),kterým teď moc a moc přeji,aby se jejich blog byl stále tak skvělý a návštěvka jen a jen stále rostla,ale pozor,ať adminky zůstanou stejné,protože blogový svět by opět přišel o další super lidi.

Já teď na žádném blogu nebudu.Jeden jsem založila,ale nebudu na něm,přemýšlím,že ho zruším,protože blog teď pro mě fakt nemá cenu. Ale možná občas něco přidám (grafiku) na blog avatary-cz.Tam možná se jednou nabo dvakrát za týden stavím.Doufám,že občas něco přidá i Monča,ale nutit jí nebudu. ;)) No moc dlouhý odstavec to není.Stejně by ho nikdo nečetl. :))

Affs - prosím vymažte si mě a moc se omlouvám,že jsem pořádala kontrolu Affs a vy jste se museli zbytečně zapsat.Promiňte. :) A také se omlouvám za to,že jsem vám o této zprávě na blog nenapsala,ale doufám,že jsem přijdete i tak a přečtete si jí. :)

A co nakonec?No co jiného. ;D Mějte se krásně užívejte si prázdnin. :)) Papa Adul.

P.s. : Pokud někdy po prázdninách založím nový blog,tak vám sem na blog dám vědět. :))

(EDIT - 4.7.2011) Nový blog » ILOVE-IT.BLOG.CZ

- Pokud má bývalá Affs tam chtějí být Affs také,tak ať mi tam napíší :-) .