Červen 2011

HAITUS (30.6.2011 - ??.??.2011) + Rekonstrukce!

30. června 2011 v 12:20 | Adul. |  Diary
No asi jste to čekali.Dávám opravdu HAITUS a né jen proto,že tady bude rekontrukce,ale i proto,že si chci tyto prázdniy fakt užít. :)) Snad mě chápete.Včera i když jsem říkala,že už na tento blog nemám chuť dělat designy,tak jsem jeden udělala,ale nastavím ho až po rekonstrukci a Haitusu.HAITUS podle mě potrvá tak 10 dní (cca).Ano,je to docela dlouhé,a potom zde bude další pozastavení,jelikož jedeme s rodiči na dovolenou na týden.Takže takto. :)) Ale určitě se vám před tou dovčou ještě ozvu.Teď všechnu tu rekonstrukci - jak by to měla vypadat,zkouším na zkušebním blogu. :) Odkaz jsem dávat nebudu. :D
----------------------------------
Pro Affs!!!! - Nemažte si mě prosím a samozřejmě mě vynechejte z náštěv vašeho blog a jakýkoliv kontrol.Já se opravdu vrátím,ale na zapisování do kontrol atd. fakt nebudu mít čas.Možná se občas kouknu na Sister site,ale to je fakt tak všechno. :))
----------------------------------
No a co říci na závěr?Užívejte si prázdniny jak jen to jde a těšte se na (pozitivní) změny tohoto blogu. :)
Papa Adul. :))

A ještě links pro Vás! :))
» KONTROLA AFFILIATES! - do 24.7.2011
» ZÁPIS AFFILIATES! - do 24.7.2011

P.s. : Animaci nekopírujte! ;D :))
P.s.s. : Na vysvědčení jsem dostala samé jedničky a jednu dvojku (z matematiky). :))

Proč layout nevychází?

28. června 2011 v 16:59 | Adul. |  Diary
Proč spíše to menu nevychází.Poraďte.Já už jsem to několikrát "enterovala" a mě to vychází,ale ostatním ne.Poraďte prosím,jak to mám udělat,aby všem vycházelo! :)) Děkuji. :)

EDIT (17:19) - Většině z vás to vychází,tak to nechám tak,jak to je. :))

Nový letní layout + kontrola Affiliates!

28. června 2011 v 15:29 | Adul. |  Diary
Ahoj.Dneska s žádnou novou grafikou nepočítejte.Na to dneska nemám moc náladu.Promiňte. :) Chtěla jsem vám jen oznámit,že na blogu je nový letní design. :) Moc za něj děkuji Tyně. :) Jsi zlatíčko. :) Předpokládám,že tu bude do konce července,jelikož na tvoření nových layoutů pro tento blog nebudu mít nervy a ani čas. :D Protože v červenci s rodiči jedeme na dovolenou - na týden,takže i proto. Plus ještě možná pojedu k tetě do Karlových Varů (cca na 3-4 dny),ale to ještě nevím. :)) Jak se mi bude chtít. :D
-------------------------------------------------------------

KONTROLA AFFILIATES

Teď ještě to druhé.Kontrola Affiliates.Máte na to týden čas,tedy do 5.července.To je celkem normální doba na kontrolu.Kontrola je neohlášená,jelikož se chci ujistit,že ke mě tedy alespoň jednou za ten týden zajdete.Platí to i pro nová Affs.Zapište se všichni.I Sister site - ale ty jinak do kontroly dávat nebudu,tentokrát to potřebuji jen kvůli fotkám. :)

Napište do komentářů :
----------------------------------------------------------------------------------------
"Jsem Affs" - to tam také napište ;) - kvůli tomu,že sem někdo také muže napsat komentář,který s kontrolou nesouvisí. :)) - nebo prostě jednoduše - abych v tom neměla "maglajz" :D.

Přezdívka
Blog
Tvoji nynější skupinu (ve které skupině jsi teď - pokud nevíš,je to v menu ;)
Odkaz na fotku v dobré kvalitě - kvůli ikonce :)
-----------------------------------------------------------------------------------------
Náběr Affs probíhá zde.

To je vše,co jsem chtěla říci. :) Papa Adul. :))

P.s. : Pokud jste fanoušci Seleny,tak si určitě stáhněte její nové CDéčko s názvem When the Sun Ges Down. ;)
Pro stáhnutí klikněte buď na slovo "stáhněte" nebo na název toho alba. ;) Je ke stažení na ulož.to. :)

EDIT (17:10 - 28.6.2011) KONTROLA PRODLOUŽENA DO 24.7.2011!!

Kvůli různým dovoleným atd. :)
 

Anitibiotika do konce týdne!

27. června 2011 v 19:59 | Adul. |  Diary
Zdarec sluníčka! :D Tak mám antibiotika do konce týdne.Mám to stále na průduškách,takže je mám prodloužené až do pátku,kdy jdeme opět na kontrolu k doktorovi.Grrrr. :// Ale to nic na tom nemění,že nebudu trochu přidávat.Asi přidám ještě nějaké iconbases,které jsem dělala včera. :)) Tak papa zítra. :))

EDIT (20:26) - Avatary tu budou až zítra. :))

PNG with Selena Gomez no.1

27. června 2011 v 15:19 | Adul. |  Other graphic
Ještě tohle jsem dneska chtěla přidat.To je moje veledílo! :D Je to absolutně strašně ořezané,i když už to bylo i horší!Nějak jsem to oflákla.Už nikdy nebudu dělat nějaké PNG! :D Bye Adul. - čtěte předchozí článek zde. :))
nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul.

Vysvědčení a ta zrádná antibiotika.

27. června 2011 v 14:39 | Adul. |  Diary
Super nadpis co? :D Mě už nic jinýho nenapadlo.Adminka bez fantazie asi není adminka.No co se dá dělat.Přemýšlím,co budu mít na vysvědčení.Jednu nebo dvě dvojky?Já nevím.Pokud mi naše fakt "hodná učitelka" na češtinu nedá další,no a to mi z ČJ vychází 1,28 nebo tak nějak.Jenže ona je toho schopná.Megera jedna!! :D Jinak dneska jdeme na kontrolu k doktorovi,kvůli těm antibiotikům,jeslti mi je prodlouží,nebo ne.No abych vám pravdu řekla,moc dobře se necítím.Takže ani nemám chuť si pro to vízo dojít - fakt tu chuť nemám.Netěším na mojí "už ne nejlepší kamarádku".Ale těším se příští pondělí na obídek na zámku také za vysvědčení. :P :D Těším se na mojí novou tašku do školy - je přes rameno.Ta měla přijít už před 2 dny no...:D Objednávaly jsme jí přes netík a ještě se 62% slevou! Takže jsme hodně ušetřili.A to nejlepší je,že mi jí rodiče zaplatí!Hurááá! :D Pokud vás zajímá,jak vypadá,tak koukněte zde.Je to ta růžovo-bílo-černá značky Lonsdale. ;) Láska na první podled!:D♥ To ale bolest v krku,který mi už spadl i na průdušky nevylepší.I když možná trochu - tedy kdyby mi taška přišla..možná že by mi tu náladu zvedla. :)) No nic.Tak ať vám vízo dopadne dobře! :)) Já se vám asi ozvu až koncem týdne. :))

Bye Adul.

Pokud se chcete stát mým Affs,tak můžete zde. :)

Avatars

25. června 2011 v 20:19 | Adul.
0.01 celebrities
0.02 sweet things
0.03 animals
0.04 fashion
0.05 food
0.06 others

------------------------------
nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul. (musí to být odkaz)

Animace se Selenou Gomez - Falling Down

25. června 2011 v 15:39 | Adul. |  Animations
Je z mého bývalého blogu o Seleně. (je tam na konci můj podpis - ale já už na tom blogu nejsem,takže dejte jako zdroj tento blog) Moc se mi líbí.Dala mi hodně práce,protože je tam stráášně moc fotek a je taky kvůli tomu pěkně dlouhá :D Jinak dneska se s váma loučím a v pondělí nebo prostě příští týden se vám ozvu. :) Papa Adul.
nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul. (musí to být odkaz)

Wanna be Affiliates?

25. června 2011 v 15:09 | Adul. |  Diary

Náběr Affiliates.Asi 10 lidí se mě ptalo,jestli nespřátelím.Tak ano,spřátelím,ale ne s každým. :)

Pravidla :
  • Ke mě mně na blog budeš chodit min. 3x týdně.
  • Nebudeš pstát tAkOvÉtO KoMenTíKy a už rozhodně mi nebudeš psát : "Obíhám" nebo "Ahoj!Jak se máš?" :D Prostě napíšeš normální komentář k článku. :)
  • Když budeš mít HAITUS nebo cokoliv podobného,napíšeš mi to na blog.
  • Spřáteluji s grafickými,deníčkovskými blogy,ale i s blogy o celebritách,filmech a seriálech.Nespřátelím s blogy,které jsou zaměřené na kapelu Tokio Hotel a jenom na kusovky.
Všemu rozumíš?Napiš do komentářů. :)

» Přezdívka
» Blog
» O kom máš blog
» Proč chceš spřátelit? (doufám,že nemusím říkat,že mi nestačí napsat - "Máš hezký blog" :D)

Pokud tě vezmu,tak se ti ozvu. Pokud se ti neozvu do 10 dnů ,tak tě neberu.
Těším se na nová Affs. :)
Adul.

Avatars : Wedding no.1

25. června 2011 v 14:19 | Adul. |  Avatars
Dneska asi jediné,co přidám.Dvoje avatary na téma Svatba.Jsou nepoužitelné,ale mě se líbí. :D Užívejte víkendu. ;) Papa Adul.

nekraďte ♥ používejte ♥ kopírujte se zdrojem By Adul.