Květen 2011

Extrémě uchozená,hodně unavená a já nevím,co ještě všechno jsem! :D

31. května 2011 v 16:29 | Adul. |  Diary
Zdravím vás!Tak se opět hlasím.Já,vaše ukecaná Adul.Dneska jsme byli s mojí třídou v zoo.Bylo to tam bezva až tedy na to,že jsme museli vypracovat ve skupinkách nějaké pracovní listy (na Přirodopis),kterých bylo asi pět nebo šest! :D (nebo čtyři?? :D) Ale jinak to tam probíhalo skvěle.Opět u mě zabodovali slonící♥ a krásní tučňáci no a samozřejmě toho bylo více třeba hrošícíííí :D! A ještě v pondělí jsme se sborem navštívili školku (samozřejmě s učitelkou :D).Jak vidíte,tak píši,takže mi nakonec nevytrhali obě ruce! :D Dneska se možná pustím ještě do té jedné animace a zítra vám je sem obě dám.Možná přidám avatary,se kterými jsem fakt spokojená,ale to ještě nevím.Tak pa zítra (nebo možná ještě dneska). :)

Animaci?

29. května 2011 v 16:29 | Adul. |  Diary
Zdravím bobci! :D Jelikož zítra a asi ani v úterý nic nepřidám (vysvětlení zde) tak udělám objednávku animací z videa,abych potom měla co dělat. :D Objednané animace bych pak začala přidávat asi ve středu nebo už v úterý. :) Příklad,jak by asi mohla vypadat,je zde : ↓↓↓↓


Pokud si chceš animaci objednat,tak napiš do komentářů:

» Blog
» Přezdívka
» Odkaz na video z Youtube
» Šířka animace (např. 280 pixelů) - povinné (nepište až moc veliké šířky max.300 pixelů)
» Až animace bude hotová dám ti vědět. :) - beru to podle pořadí,takže pokud budeš např.10,může na tebe dojít řada až např. za týden!!Nejsem stroj!! :D

Tak se mějte a já se vám v úterý nebo ve středu ozvu,jak bylo v zoo a ve školce. :))

O víkendu zřejmě neaktivita + nastaven nový design

27. května 2011 v 14:59 | Adul. |  Diary


Čauky bobci.Tak vám opět píši,že o víkendu tu asi nebudu.No bohužel.Musím udělat generální úklid v mém pokoji.Už i máma mi to pořád připomíná.No co se dá dělat… :D Táta si toho mého "bordýlku" v pokoji moc nevšímá,takže…Super!:D Alespoň že tak! :D Jinak také možná udělám objednávku animací z videa,ale to ještě nevím... :D Také jsem včera udělala nový design,tak snad se vám líbí.Je s Anne Hathaway,kterou jsem si v poslední době hodně oblíbila. :)) Mě se tedy líbí docela hodně.Je sice jednoduchý,ale už z toho pomalu začíná "dýchat" léto. :)) Jak já už se těším na léto.Ještě cca měsíc ve škole a pak...Huráááá prááázninýýýíííí!! :D Jinak nám začíná další školní týden až ve středu,protože v pondělí jdeme se sborem dělat dětský den do školky s naší paní učitelkou,která sbor vede,takže se "ulejeme" ze školy (haha :D) a v úterý jedeme do zoo. :D Super.Už se tam moc těším. :)) I do té školky se docela těším...Bude sranda! :D Tedy snad.Pokud mi ty čtyřletý děti nevytrhají všechny vlasy a neurvou mi obě ruce a nohy... :D No snad to bude v pohodě.. :D Tak si užijte víkend a já se vám v pondělí nebo v úterý opět ozvu. :) ( P.s. : Sedí vám design? :)

Papa vaše


One avatar with Anne Hathaway no.#1

26. května 2011 v 17:59 | Adul. |  Avatars
Tak tady je ta jedna chudinka. :D Ale co.Docela se mi i líbí.Byly i horší avatary. :D Jinak pro dnešek se loučím.Nevím,jestli něco přidám o víkendu,ale asi jo.Tak papa Adul. ;)
♫ ♪
Pokud chcete vědět,jak se vydařil výlet na Pražský hrad,tak klikněte zde. :)


Jak bylo v Praze?Jedním slovem...Blaze! :D

26. května 2011 v 16:49 | Adul. |  Diary

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Dobré odpoledne mí drazí a nejmilejší bobánci! ;D Chci vám dneska povědět o tom hradě,ale jen tak ve zkratce. ;) No prostě...Asi v 8:00 jsme vyjeli od školy a namířili jsme si to na Pražský hrad.A co by to bylo za výlet,kdyby jsme si neprožili i pořádnou kolonu,takže jsme tam přijeli asi se 20 minutových zpožděním,to ještě není tolik.. Potom se nás u Pražského hradu ujala i celkem hodně milá průvodkyně a začala nám povídat k jednotlivým stanovištím vždy to nejpodstatnější.Celá ta prohlídka trvala cca 2 a čtvrt hodiny.Nejvíce se mi asi líbil Chrám Sv. Víta a Letohrádek Sv. Anny. ;) .A také samozřejmě ty krásné zahrady,které tam okolo hradu byly.No a potom jsme s kámoškou nemohli z tý výměny stráží... :D Jako docela mazec.... :D Mojí kámošce se i podařilo toho vojáka/ hlídače u hradu rozesmát... :D Takže si myslím,že se výlet vydařil a určitě doporučuji tomu,kdo tam ještě nebyl se tam podívat,opravdu to stojí za to! :)

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Jinak dneska ještě plánuji vyhrabat jeden avatar s Anne Hathaway,který jsem včera pro vás udělala. ;) Tak zatím pa A.

Zítra asi neaktivita + hlasujte prosím!

24. května 2011 v 19:49 | Adul. |  Diary
Jen jsem vám chtěla říci,že zítra tady asi nebudu,jelikož jedeme do té Prahy (na Pražský hrad)
jak už jsem zmiňovala.Takže se asi ozvu až ve čtvrtek a povím vám zážitky. :D
--------------------------------------------
Jinak bych vás chtěla jen poprosit,aby jste hlasovali do jedné soutěže.
Moc by jí to pomohlo a já jí moc přeji aby vyhrála! :)) Tak to prosím pro mě,ale i pro ni udělejte.
Hlasujte zde pro Biebs Lenulíí. :))
Děkuji Adul. ;)

P.s.:To hlásnutí pro mě je z mé vlastní vůle!!,tak si prosím nemyslete,že jí to dělám proto,že mi to řekla....... :D

Two avatars with Miley Cyrus no.#1

24. května 2011 v 15:49 | Adul. |  Avatars
Přeji dobré odpoledne.Dneska jsem si po dlouhé době zasedla k mému grafickému programu a vytvořila dva jednoduché avatary s Miley Cyrus.Tento styl dělání avatarů jsem objevila na jednom blogu a moc se mi zalíbil.Tak jsem do toho použila ty nové fotky s Mils a "woa la"!Avatary byly na světě.Líbí se mi,že nejsou přeplácané efekty a že na nich nejsou takové ty "zbytečnosti". :) Snad se i vám líbí.
Kopíruj pouze se zdrojem!

Detail?Dokonalost?! - Jak to spolu souvisí ....

23. května 2011 v 19:39 | Adul. |  Diary


Na takové nadpisy si zvykejte. :D Jsem trochu víc "šouflá",ale to je tak trochu (víc) jedno. :D Dneska byl vcelku dobrý den,tedy až na to,že kluci opět blbli při nácviku na akademii - co byste ale taky čekali,když tančíme na takovou sestavu k tomu "svádějící. :D Jediný holky to braly docela vážně.No tedy jak se to vezme.My jsme tam taky tak trochu blbli....No u toho byste museli být. :D Jinak zítra máme alespoň do půl druhé a ve středu jedeme směr Praha - na Pražský hrad.Docela se tam i těším. :)) Snad to povídání k těm kostelům atd. nebude moc nudné :D , i když co by na tom bylo veselého,že tam byl někdo ukřižován nebo tam byl někdo pokřtěn,no ne??!! :D Tak snad to bude dobré,kdyžtak si to vynahradíme na konci května,kdy jedeme do Pražský zoo ze třídou. :D To bude teprve mazec. :D Tak já jdu.Pa vaše ukecaná Adul.

About Adul.

23. května 2011 v 18:19 | Adul.

Adul,Adulka♥ nebo dokonce pouze A.Tak se můžu přezdívat.Bláznivá adminka,která je ale i docela milá ale občas jsem i pěkně výbušná,takže se sem ani neopovažujte psát reklamy,nebo nějaké upoutávky na váš blog.Zbytečně bych Vás musela blokovat nebo mazat,tak mi prosím nepřidělávejte starosti. ;D Jinak pouk vás zajímá můj věk,tak je mi 14 a půl a bydlím ve Středočeském kraji.Miluji písničky Seleny,Miley,Rachel z Glee a seriál Glee samotný a mezi mé oblíbené záliby patří badmington,hraní s mým pejskem,plavání,blog,Tv,grafika a docela i malování.Doufám,že mě nebudete příliš moc prudit,jinak budu zlá a nepříjemná!! ;)
Snad se mám můj blog,tedy spíše deníček s grafikou líbí a občas si se mnou i pokecáte.Nekoušu!! :D Jen mi prosím nedávejte nějaké otázky na tělo.To bych vám neodpověděla.:D Pa vaše upovídaná Adul. ;)